ערכה לטיפול באקנה | My Skin

זמן אספקה: עד 7 ימי עסקים

מחיר משלוח: חינם!

מחיר 499 ₪
מבצע 349 ₪

הכירו את My Skin, סדרת מוצרים המותאמת במיוחד לעור שומני ובעל נטייה מוגברת לאקנה. ערכת My Skin כוללת שלושה מוצרים המשלימים זה את זה: סבון פנים לעור באמצעות סבון הפנים הייחודי שמציעה ערכת ,My Skin תוכלו לנקות ולהסיר את השומנים העודפים מעור הפנים ולצמצם משמעותית את אי הנעימות המורגשת במצב בו יש עודף שומן על עור הפנים.

סבון פנים – יש למרוח אותו על פנים רטובות תוך עיסוי בתנועות מעגליות ולאחר מכן לשטוף במים פושרים. כדי למקסם את האפקטיביות שלו. חשוב להשתמש בסבון הפנים באופן יומי לפחות 3 פעמים ביום, כדי לחטא ולנקות באופן יסודי את עור הפנים ולהסיר את שומניות היתר. סבון הפנים מכיל חומצות פעילות המסייעות להפחתת שומניות העור ולהענקת מראה בריא.

בסבון הפנים רצוי להשתמש באמצעות ספוגית הסיליקון הנמצאת בערכה,השימוש בה יביא לניקוי עמוק של העור.יש למרוח את הסבון על איזורי בהם יש אקנה או פצעי בגרות ולעסות את האזור בתנועות סיבוביות במשך 2-3 דקות . לאחר מכן יש לשטוף את הפנם במים פושרים ולבסוף, מרחו את קרם ההזנה שיעשיר את העור במינרלים החיוניים לו ויצור שיפור משמעותי בעור הפנים תוך זמן קצר.

משחה לטיפול בקאנה של My Skin מכיל אלוורה ומינרלים מים המלח, חומצות אלפא הידרוקסיות (AHA) וחומצות ביטא הידרוקסיות (BHA) אשר מזינות ומטפחות את העור . מרחו את קרם ההזנה שיעשיר את העור במינרלים החיוניים לו ויצור שיפור משמעותי בעור הפנים תוך זמן קצר. קרם הפנים של My Skin מכיל אלוורה ומינרלים מים המלח, חומצות אלפא הידרוקסיות (AHA) וחומצות ביטא הידרוקסיות (BHA) אשר מזינות ומטפחות את העור, מסלקות ממנו את עודף השומן ומאפשרות טיפול אפקטיבי וארוך טווח במלחמה נגד האקנה.

כדי להשלים את פעילותה של ערכת My Skin, אנחנו ממליצים גם על החלפת ציפית הכרית מדי לילה, שימוש במגבות רחצה נפרדות לפנים והחלפתן מדי יום וכן הימנעות ככל הניתן מנגיעה בפנים. שמירה על הגיינת פנים היא המפתח למלחמה בפצעונים..


 האתר נבנה ע"י
שמיים קידום אתרים
תפריט דף הבית טלפון