איך להיראות זוהרת בצילומי ההיריון – בלי מאמץ!

צילומי ההיריון

מתכננת להפיק בקרוב צילומי היריון? ובכן, מדובר בהזדמנות מצוינת בעבורך לסגל שגרת טיפוח חדשה אשר תאפשר לך להגיע במיטבך לצילומים. איך תעשי זאת בלי מאמץ? להלן הפרטים.

הכנות לקראת יום צילום: כך תוכלי לסגל שגרת טיפוח מושלמת

אין ספק כי צילומי הריון מהווים הזמנות מצוינת בעבורך להעלות את הביטחון והדימוי העצמי, כחלק מצילומים שנועדו להעצים את הנשיות שלך וכמובן את הבטן המתעגלת. אולם, חלק בלתי נפרד מיום הצילום כולל גם צילומי קלואז אפ, ולכן חשוב לבחור בסטודיו מקצועי אשר ידע לספק לך לא רק צילומים מושלמים אלא גם ידע לנצל את הנתונים הטבעיים שלך, כך שתוכלי להרגיש בנוח וכמובן יפה. לבחור בפרפרים סטודיו לצילום מהווה דרך מצוינת בעבורך להפקה בלתי נשכחת, הן בשל המקצועיות של הסטודיו והן בשל הניסיון הרב שמעניק לך את היכולת להפיק צילומים בלתי נשכחים, מקוריים וייחודים. בכדי שתוכלי להגיע במיטבך, רצוי להתחיל ולסגל בשגרת היום יום הרגלי טיפוח חדשים, אותם תוכלי לשמר גם לאחר ההיריון. כידוע, בעקבות השינויים ההורמונאליים נוצרת פיגמנטציה, פצעונים ולעיתים גם שינויים במרקם העור, ועל כן בכדי להיראות זוהרת, מומלץ לעקוב אחר הטיפים הבאים:

טיפוח עור הפנים

בזמן תקופת ההיריון עור הפנים רגיש יותר, ולכן מומלץ שלא לבצע טיפולים פולשניים לפני הצילומים או בכלל, כמו פילינג עמוק לדוגמה. בכדי שתוכלו לשמור על עור פנים ולקבל את הזוהר האימהי, השתמשי במוצרים טבעיים והתייעצי עם קוסמטיקאית לגבי טיפולי יופי לא פולשניים אותם ניתן לבצע זמן קצר לפני הצילומים. אחד הטיפולים הפופולריים ביותר בעבור נשים בהיריון הוא טיפול של החדרת לחות לעור הפנים, כאשר מיד לאחר הטיפול ניתן להבחין בתוצאות מעולות ובעור מבריק. נוסף לכך, חשוב להקפיד על שגרת טיפוח של ניקוי הפנים בוקר ובערב וכן לא לשכוח למרוח קרם לחות בהתאם לסוג העור שלך. אל תתנסי במוצרים חדשים ובדקי היטב כי המוצר אותו את רוכשת אינו מכיל חומרים משמרים, שעלולים לגרות את העור הרגיש במילא.

שימוש בשמנים באופן יום יומי

טיפ של נשים בהיריון הוא להשתמש בשמן שקדים, לצורך הפחתה בסימני המתיחה אך גם לטובת גמישות ואלסטיות של העור. מומלץ למרוח את השמן מיד לאחר המקלחת, כאשר אם את סובלת מעור פנים יבש – שמן יכול לחולל פלאים, כולל שמן קוקוס שנחשב לאחד השמנים הנמכרים ביותר בישראל.

טיפוח השיער

בדיוק כמו עור הפנים, השיער שלנו הוא כרטיס הביקור. בזמן תקופת ההיריון נוצרים גירויים בקרקפת, קשקשים וכן נשירת שיער מסיבית. רצוי להכניס לשגרת הטיפוח שלך שמפו משקם כמו גם מסכה ייעודית לשיער, ולהקפיד על חפיפה אחת ליומיים. בכדי לחזק את שורש השיער כמו גם בכדי להתמודד עם הנשירה, ניתן להשתמש בתוספי תזונה ייעודים לשיער. מדובר בתוספי תזונה המאושרים ע"י משרד הבריאות, ללא תופעות לוואי ועם דגש על שימוש בחומרי גלם טבעיים המאושרים לשימוש בעבור נשים בהיריון. עם זאת, לפני שאת רוכשת חשוב ליצור קשר עם הרופא ולהתייעץ לגבי תוספים מומלצים.

מים, מים, מים

חלק בלתי נפרד מעור פנים קורן וזוהר מבוסס הן על שימוש בתכשירי טיפוח ייעודים אבל בעיקר גם על שתיית מים. הקפידי לשתות לפחות 2 ליטר של מים ביום. בכדי שתוכלי לשמור על שגרה של שתיית מים, ניתן לרכוש בקבוק שומר קור אותו תוכלי לקחת לכל מקום, כולל ליום הצילום. בכך, תוכלי לסגל שגרת טיפוח מנצחת שתוביל ליצירה של עור קורן ונקי לקראת הצילומים ובוודאי לקראת הלידה המיוחלת.

נגישות
גלילה לראש העמוד