השיטה של ד"ר רפאל פרטר: שיטת רפאל לרפואה משלימה

הרפואה המשלימה מאפשרת להשלים את הרפואה הקונבנציונלית, ולמעשה מתווספת אליה כאשר הטיפול הקונבנציונלי לא מספק הקלה או ריפוי. למעשה, רפואה הוליסטית היא רפואה עתיקה שמגיעה מעולם המזרח ותוך שימת דגש על ראייה של המכלול השלם של האדם, ולא רק הבעיה ממנה הוא סובל. בשנים האחרונות אנו עדים לתופעה שבמסגרתה יותר ויותר מטופלים פונים דווקא לשיטות הוליסטיות לטובת קבלת מענה על מגוון רחב של בעיות רפואיות ורגשיות, כאשר אחד המרכזים המובילים והמצליחים בישראל בתחום הזה הוא מרכז רפאל, עליו נרחיב בסקירה הבאה.

מרכז רפאל – שיטה מתקדמת ובעלת שיעור הצלחה גבוהים

מרכז רפאל הוקם ע"י ד"ר רפאל פרטר אשר הצליח לפתח לפני למעלה משלושים שנה טכניקת טיפול מתקדמת והוליסטית המבוססת על אבחון מדויק של מקור הבעיה, בניית תוכנית טיפול פרטנית הכוללת מגוון רחב של התמחויות טיפול לצד מציאת פתרון לשורש הבעיה, תוך הקטנה של השימוש באמצעים כירורגיים או מתן תרופות. השיטה של מרכז רפאל היא שיטה ראשונה מסוגה בישראל שהצליחה לשנות לטובה את חייהם של אלפי מטופלים, לא מעט בזכות היכולת לעורר את מגנון הריפוי הטבעי של הגוף. שיטה זו מבוססת על תהליך אבחון מעמיק המתבצע ע"י בדיקה של חוליות עמוד השדרה, דופק ולשון וכן מערכת השרירים, כל זאת מתוך מטרה לבנות תוכנית טיפול פרטנית המשלבת כלים מתקדמים מעולם הרפואה המשלימה – שיאצו, דיקור, נטורופתיה ועוד. ברבות השנים הצליחו המטפלים במרכז שהוכשרו ע"י ד"ר פרטר לסייע לאלפי מטופלים שסובלים מבעיות בריאותיות כמו דלקות אוזניים, בעיות עיכול, מיגרנות, קשיי שינה וכן מטופלים שסובלים מחרדות, טראומות וקשיי גיל המעבר. הוכחה להצלחה ניתן לראות הן בביקורות המצוינות שקיבל המרכז מצד המטופלים והן בזכות רופאים שמפנים את המטופלים לקבלת טיפול הוליסטי במרכז, כחלק מהבנה כי לטיפולים אלו כמו גם לשיטה הייחודית של המרכז יש יכולת ממשית לסייע ולתמוך במגוון רחב של מצבים רגשיים ובריאותיים, שעולם הרפואה המסורתי אינו מצליח לסייע באופן מלא.

 

 

מעטפת מלאה המתבצעת באמצעות מטפלים מהשורה הראשונה

אם אתם סובלים מבעיות בריאותיות או רגשיות כמו למשל הפרעות קשב וריכוז, פוסט טראומה וחרדות כמו גם כאב כרוני, אפשר ואף רצוי ליצור קשר כבר עכשיו עם מרכז רפאל, כל זאת מתוך מטרה להוביל ליצירה של תמהיל טיפול המותאם אישית למצבכם. צוות המטפלים שהוכשר ע"י ד"ר פרטר כמו גם בעל ניסיון של שנים רבות בתחום ומספק מענה במגוון רחב של מצבים בריאותיים ורגשיים ע"י טכניקות שלוקחות בחשבון את כל מכלול הגוף, ולא פחות מכך הנפש. בנוסף, בניית תוכנית הטיפול לצד המעקב הקבוע הוא זה שמאפשר לכם להתמודד בצורה הטובה ביותר עם הכאב ממנו אתם סובלים, כחלק מהבנה השיטה מבוססת על נקודת המוצא כי בריאות מתחילה ברצון להיות בריא, וכן ביכולת לעורר את מגנון הריפוי הטבעי הטמון בכל אחד ואחת מאיתנו.

לסיכום

צוות המטפלים המסור לצד השיטה שכבר הוכיחה את עצמה מובילים את המטופלים ליצירה של תמהיל טיפול אפקטיבי ובעל השלכות דרמטיות על איכות החיים. השילוב בין עולם הרפואה הקונבנציונלי לבין עולם הרפואה המשלימה זוכה מזה שנים לתמיכה גורפת מצד רופאים כמו גם חוקרים, כחלק מהבנה כי שילוב בין גוף לנפש וכן ראייה של האדם כמכלול היא המפתח ליצירה של תהליך ריפוי והתמודדות עם כאב. על כן, מרכז רפאל הממוקם ברחוב ברזאני 4 בתל אביב הוא הצעד הראשון לקראת אבחון שיספק לכם תשובות, וקבלת פתרון מדויק המותאם בדיוק לטיב הבעיה.

נגישות
גלילה לראש העמוד