מחזירים את האור לעיניים: איך בוחרים קרם עיניים לכהויות?

תופעה ידועה וטבעית הקורית בעור הפנים שלנו היא שחלים בו כל מיני שינויים ככל שאנחנו מתבגרים, כמו הופעת קמטוטים, פיגמנטציה ואף שקעים, נפיחויות וכהויות סביב אזור העיניים. הכהויות סביב העיניים גורמות למראה מבוגר ועייף, ומהוות הפרעה אסתטית עבור אנשים רבים. עם זאת, קרם עיניים לכהויות עשוי להיטיב מאוד עם מראה העיניים ולהעניק לעור הפנים מראה חיוני, בריא וצעיר יותר. אבל כיצד נבחר את קרם העיניים האידיאלי?

מהו קרם עיניים?

קרם עיניים, כשמו, הוא קרם המיועד לשימוש באזור העיניים, אבל מה הוא בעצם עושה? ראשית, מדובר במוצר להבהרה של העור סביב העיניים, אותם "עיגולים שחורים" המקיפים את העיניים ומשווים להן מראה עייף ונפול. שנית, הקרם מספק מראה מורם ומוצק יותר לעפעפיים ומצמצם קמטים וקמטוטים. אם יש לכם "שקיות" מתחת לעיניים, הקרם עשוי לעזור בצמצום הנפיחות של השקיות ולהעניק לחות מוגברת בכל האזור.

למה הוא נחוץ?

בואו נדבר רגע על העור סביב העיניים שלנו. בהשוואה לעור המצוי באזורים אחרים בפנים, העור מסביב לעיניים גמיש, דק ויבש יותר, כך שהוא האזור הראשון בפנים בו ניכרים שינויי גיל ושינויים סביבתיים. מדובר, כמובן, בתופעות של עור רפוי ומקומט, נפיחויות מתחת לעיניים וכהויות. כהויות הן אותם "עיגולים שחורים", והופעתן נפוצה בקרב אנשים רבים בגילים משתנים. הן עשויות להופיע כתוצאה מפיגמנטציה, מחלות שונות, נטייה גנטית, עייפות ואפילו תזונה לא נכונה וצריכה מוגברת של אלכוהול. נפיחויות גם הן נובעות לרוב מעייפות או כתוצאה מגנטיקה. עם זאת, שימוש בקרם עיניים ישדרג את שגרת הטיפוח היומית שלכם ועשוי לסייע בשיפור מראה העיניים. כמו כן, מומלץ להתחיל להשתמש בו בגיל צעיר כדי ליהנות מהשפעתו לזמן רב יותר.

 

 

כיצד בוחרים קרם עיניים?

כאמור, קרם עיניים הוא קרם שיש למרוח באזור העיניים, ומכיוון שמדובר באזור עדין ורגיש מומלץ לבחור במוצרים איכותיים וטובים שאינם מכילים בישום ושמנים אתריים, העלולים לגרום לגירוי. יש לשים דגש על קרם עיניים שאינו כבד מדי כדי שלא יכביד על העור, אך שיהיה בעל רכיבים עשירים ושומניים שיעניקו לחות, כמו גליצרין וסרמידים. כמו כן, בחרו בקרמים המכילים ויטמינים, מינרלים ופפטידים שפועלים לשימור ולשיפור מראה העור. מכיוון שהעיניים שלנו רגישות, מומלץ לבחור בקרמים שארוזים באריזות אטומות לאור ולאוויר, כדוגמת שפורפרות או טפטפות.

איך משתמשים בקרם העיניים ולאילו תוצאות עלינו לצפות?

הפורמולות של קרמי העיניים הן לרוב מרוכזות מאוד, ולכן יש להשתמש בכמות זעירה בכל מריחה במטרה שלא להכביד על העור. השתמשו באצבע המורה ומרחו בצורה עדינה בטפיחות קלות, מבלי להפעיל לחץ על העור. שימו לב שאינכם מתקרבים יותר מדי לעין כדי לא ליצור גירוי בעיניים, והימנעו ממריחה על העפעפיים. יש לציין שהתוצאות אינן מיידיות, ולעתים ניתן להבחין בשיפור לאחר כ-3 חודשים בערך, הכולל הבהרה של הכהויות והפחתה של נפיחות. כמו כן, הקרם עשוי לסייע בשיפור מראה הקמטוטים.

סיכום

לסיכום, רבים דואגים להזין את עור הפנים בתכשירים שונים לשיפור המראה, וקרם עיניים הוא חלק בלתי נפרד משגרת טיפוח אידיאלית של עור הפנים. זכרו כי הפנים הם כרטיס הביקור שלנו בעולם, ולכן השתדלו לעשות בחירה מושכלת בבחירת קרם עיניים טוב ואיכותי והקפידו על כללי המריחה המומלצים לאזור זה.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, כדי לקבל את הטיפול המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.

נגישות
גלילה לראש העמוד