מחפשים פתרון להתקרחות: ישראלים רבים נוסעים לטורקיה כדי לעבור השתלת שיער

בעולם שבו רושם ראשוני חשוב לעתים קרובות, ראש עם שיער מלא ועשיר יכול לעשות את כל ההבדל בביטחון ובתפיסה העצמית. דמיינו לרגע שאתם מביטים במראה בכל בוקר ומבחינים בכתמים הולכים וגדלים של קרקפת חשופה. תחושה מתסכלת. עבור אינספור אנשים המתמודדים עם נשירת שיער זוהי מציאות יומיומית. אבל לא חייבים לקבל את ההתקרחות בהכנעה כי יש למצב הזה פתרון –  השתלת שיער. בשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים נוסעים לטורקיה כדי לעבור השתלת שיער, וחוזרים מרוצים ונלהבים מהתוצאות. המשיכו לקרוא כדי ללמוד עוד על השתלת שיער בטורקיה.

מהי השתלת שיער?

השתלת שיער היא הליך כירורגי שמטרתו לשחזר את צמיחת השיער באזורים בקרקפת עם מעט שיער או ללא שיער בכלל. ההליך כולל הסרת זקיקי שיער מחלק אחד בגוף (המכונה לעתים קרובות "האתר התורם") והשתלתם באזורים המקריחים או הדלילים (מה שמכונה "האתר המקבל").

סוגי הליכי השתלת שיער:

  • השתלת יחידת זקיקים (FUT): בשיטה זו, רצועת עור מוסרת מהאזור התורם, בדרך כלל החלק האחורי של הראש, ולאחר מכן הרצועה מחולקת לזקיקי שיער בודדים. הזקיקים האלה מושתלים לאחר מכן באתר המקבל (האזורים הדלילים).
  • מיצוי יחידת זקיקים (FUE): במקום להוציא רצועת עור, ב-FUE, זקיקי שיער בודדים מוסרים ישירות מהאזור התורם ומושתלים באתר הנמען.

שני ההליכים נועדו לספק שיער בעל מראה טבעי עם צמיחת שיער בריאה.

 

 

מדוע ישראלים בוחרים בטורקיה להשתלת שיער

ישנן מספר סיבות לכך שאזרחים רבים בוחרים לנסוע לטורקיה לצורך השתלת השיער שלהם:

  • הליכים חסכוניים: אחת הסיבות העיקריות היא העלות. טורקיה נחשבת כאחד היעדים הזולים הקרובים לישראל. השתלת שיער בטורקיה משתלמת משמעותית לעומת מדינות רבות אחרות, כולל ישראל. למרות העלויות הנמוכות יותר, זה לא מגיע על חשבון איכות הביצוע מה שהופך את טורקיה להצעה אטרקטיבית עבור מי ששוקל את ההליך.
  • מרפאות ומומחים ברמה עולמית: טורקיה השקיעה רבות בענף תיירות המרפא שלה. כתוצאה מכך המדינה מתגאה במרפאות חדישות המצוידות בטכנולוגיה העדכנית ביותר. המנתחים הטורקים מוכרים בזכות מומחיותם וניסיונם בתחום השתלות השיער, מה שמבטיח שהמטופלים יקבלו את הטיפול הכי עדכני ובצורה הטובה ביותר שיש.
  • נסיעה קצרה: מבחינה גיאוגרפית, טורקיה קרובה למדי לישראל. טיסה קצרה היא כל מה שמפריד בין שתי המדינות, מה שהופך את טורקיה ליעד נוח לישראלים, בעיקר עבור מי שצפוי לחזור לארץ אחרי הליך רפואי ונדרש למנוחה.
  • חבילות מקיפות: מרפאות טורקיות רבות מציעות חבילות מקיפות המותאמות במיוחד למטופלים בינלאומיים – חבילות כאלה כוללת למשל גם את הלינה, התחבורה בתוך טורקיה ולפעמים אפילו סיור נחמד באזור. חבילות הכול כלול כאלה מבטלות את הטרחה שבארגון נסיעה מורכבת ומספקות חוויה חלקה למטופלים. בנוסף למה שמציע לכם המכון, כדאי שבתוך התהליך תדאגו גם למצבכם הנפשי שלכם ותוודאו שאתם לא מתוחים מידי לקראת ההליך. אם אתם מזהים מתח ניכר, זכרו שגם בריאות הנפש חשובה, ויש טיפולים כמו CBT או NLP שמסייעים להורדת מתח ומומלץ לטפל בפן הזה עוד לפני הנסיעה כדי לצאת אליה ממקום בטוח ורגוע.
  • ביקורות חיוביות ומפה לאוזן: לבסוף, החוויות החיוביות המשותפות למי שעברו את ההליך בטורקיה משמשות כעדויות חזקות עבור מי שמתעניין. המלצות על השתלות שיער בטורקיה שעוברות מפה לאוזן, יחד עם ביקורות ברחבי הרשת לצד תמונות לפני ואחרי, מחדירות ביטחון במטופלים פוטנציאליים. ככל שיותר ויותר ישראלים חוזרים הביתה מרוצים מהתוצאות המגמה ממשיכה לגדול.

לסיכום 

בתוך התעשייה העצומה של הליכים קוסמטיים, השתלות שיער הן אחד מההליכים המובילים בקרב גברים רבים וגם נשים, והן מחזירות לאנשים רבים את הבטחון שאבד להם ביחד עם השיער. השתלת שיער משפיעה באופן עמוק על התחושות של מי שסובל מהתקרחות ומחזירה לו את המראה הצעיר ברגע. היות וההליך הוא רפואי נדרשת בחירה מושכלת וודאית של הגורם המבצע ואין ספק כי טורקיה מיצבה את עצמה כאחת המדינות השולטות בתחום. אם אתם חולמים על השתלת שיער ומתלבטים היכן לבצע אותה, קראו ביקורות ברשת, השוו מחירים, בדקו את כל התנאים של השירות ובחרו עבורכם חבילה שתרגישו בה בידיים הכי בטוחות שיש. השקט הנפשי שלכם חשוב לא פחות מהשער. ואם בחרתם בטורקיה – שתהיה לכם נסיעה טובה וחלקה ואל תשכחו להנות מהדרך.

*המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, כדי לקבל את הטיפול המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.

נגישות
גלילה לראש העמוד