טיפולי לייזר להסרת שיער

כולנו מכירים את העובדה שלכולם יש שיער, אך יש כאלה החווים שיעור יתר בכל איבר בגוף, וכן גם בפנים. גם אנחנו יודעים כי אם יש לנו שיעור יתר בגוף אנחנו מרגישים לא נעים כלפי עצמנו בחברה, כלומר הנראות שלנו אינה במיטבה. לדוגמה, אנחנו לובשים מכנסיים ארוכות במקום חצאית כדי להסתיר את הרגליים. במיוחד גורם שיער הפנים למראה לא יפה אצל נשים, נשים מרגישות לא נוח עם שיער באזור זה שאי אפשר להסתירו.

הסיבות לשיעור יתר מתחלקות לשני סוגים. הסוג הראשון הוא תורשתי, יש אנשים שבאופן טבעי נולדו עם הרבה שיער. הסוג השני, כאלו שמסיבה הורמונלית, בעיקר אצל נשים אחרי הריון, לפני לידה, ובתקופת מעבר, סובלות משיעור יתר.

טיפולי לייזר להסרת שיער

שיטות להסרת שיער

גילוח – השיטה הזו אינה יעילה משום שהיא רק מסירה את השכבה הראשונה של השיער, ואינה מטפלת בעומק הבעיה, בשורש. בנוסף לכך הגילוח יכול לגרום לפצעים וחתכים.

קרם – השימוש בקרם מתאים לאדם שאינו מעוניין להשתמש בסכין בגלל פחד או בגלל איסור מבחינה דתית. כך או כך הטיפול הזה אינו יעיל וצריך לבצע אותו כל יום יומיים שלושה, והשערות גדלות בצורת זיפים ושיער קשה יותר להסרה.

שעווה – הסרת שיער בשעווה היא מלכלכת מאד וכואבת מאד באזורים מסוימים של הגוף, ויש לבצע אותה על ידי אדם מומחה בלבד, כדי לקבל תוצאות מיטביות ולהימנע מכוויות.

כל השיטות האלו אינן עוזרות באמת להסרת השיער, וצריך לבצע אותן שוב ושוב כדי לקבל תוצאה מיטבית להסרת שיער. צריך להסיר את השיער מהשורש, ותוצאה כזו ניתן רק לקבל בטיפולי לייזר להסרת שיער.

הסרת שיער בלייזר

ההתחלה הראשונה של טיפול בלייזר הייתה בטעות בשנת 1992, כאשר רופא המטפל בלייזר פגע בטעות בידו שהייתה מכוסה ומעט מהשיער נשר. הטיפול הראשון בלייזר החל בשנת 1996. רובי לייזר מתוצרת ישראל שהיו מכסים את האזור המטופל במסכת פחמן, וקרן הלייזר הייתה מזיקה לשורש השערה. בשנת 1996 החלו לחפש טכנולוגיות טובות יותר להסרת שיער בלייזר, ומאז נכנסו לשימוש טיפולים רבים ומכשירים רבים.

אלו סוגי טיפולי לייזר להסרת שיער קיימים?

אפילציה – זוהי שיטה שבה מחט חשמלית מחסלת את זקיקי השערה, ומונעת את המשך צמיחת השערה בעתיד.

טיפול בקרן אינפרא אדום – שיטה שבסיסה קרן לייזר הנמשכת אל פיגמנט השערה, ושורפת אותה במהירות. הטיפול בשיטה זו מתאים רק לבעלי עור בהיר ושיער כהה.

לייזר – פועלת בטכנולוגיית IPL, הלייזר שורף את זקיק השערה. לטכנולוגיה זו יש יתרון על פני הטכנולוגיה הקודמת, משום שהיא מתאימה לכל צבעי העור ולכל בעלי צבע שיער, גם שיער לבן שקשה בדרך כלל להסרה.

יש לדעת כי אצלנו בישראל קיימים סוגי מכשירים רבים לטיפולי לייזר להסרת שיער וניתן להתאים את הטיפול הטוב ביותר לפי מכשיר לייזר מסוים. יש לדעת כי כל מכשירי הלייזר מסירים שיער, אך הם נבדלים זה מזה במספר פרמטרים: אורך הגל של הקרן, טכנולוגיית קירור, אפשרויות סריקה, חלקם מתאימה לאפשרות של סוג שיער אחר, וכן התאמה של סוג השערה לטיפול בלייזר ולמכשיר המתאים לה.

מהו מכשיר הלייזר הטוב ביותר בעולם?

ישנו מכשיר לייזר שנחשב לטוב ביותר בעולם, שהוא תוצרת גרמניה. המכשיר הזה הוא קומפקטי למשתמש, ויש בו מספר יתרונות שעולים בוודאי על פני מכשירי לייזר אחרים לטיפולי לייזר להסרת שיער.

  • הטיפול בו בטוח ויעיל
  • הוא מתאים לכל סוגי העור ולכל צבע שיער
  • אינו גורם לכאב וכוויות
  • יש לו ידית קרח ב11- מעלות

כמה טיפולי לייזר להסרת שיער צריך?

לשאלה שלנו אין תשובה חד משמעית, אבל יש לדעת כי אין מכשיר המסיר שיער לצמיתות. גם עם המכשיר הטוב ביותר בעולם יתקיימו מספר טיפולי לייזר להסרת השיער לצמיתות. מספר הטיפולים שצריך משתנה בהתאם למספר תנאים כגון: האזור המטופל, צפיפות השיער, קצב צמיחת השיער. יש לדעת כי יש אזורים בעייתיים כמו שיער הפנים, וכן יש אזורים שקל מאוד להגיע איתם לתוצאות טובות כמו בית השחי.

איך אני אדע לבחור את המכון הטוב ביותר

אצלי מור בראל תוכלו למצוא את המכון היפה והמעוצב ביותר המעניק תחושה חמימה למטופלת, עם יחס אישי ונעים מקוסמטיקאית רפואית עם תעודה המתמחה בשילוב של חומרי גלם ייחודיים ומכשירים מתקדמים כדי להגיע לתוצאות מעולות. אני רק מחכה לטלפון שלך.

 

 

נגישות
גלילה לראש העמוד