שגרת טיפוח העור

 

בדיוק כמו שאת מקפידה לאכול מזון אורגני או בריא, או לצאת למסעדות שאת בטוחה שהמטבחים שלהם נקיים, גם העור שלך זקוק לטיפוח עם הרכיבים הטובים ביותר. לכן חשוב להקפיד לקנות את רוב המוצרים שלכם בחנויות קוסמטיקה, בתי מרקחת וחנויות שמוכרות מוצרים טבעיים.

כשאת קונה מוצרי קוסמטיקה, חשוב לבדוק תחילה את רשימת המרכיבים, על מנת לזהות כמה חומרים רעילים שהמוצר עשוי להסתיר.

טיפוח עור הפנים

אז בואו נתחיל עם טיפוח הפנים. מומלץ להשתמש במוצרים הטבעיים ביותר כי עור הפנים הוא העור החשוב היותר.

נכון שההשפעות העיקריות על איכות העור מגיעות מהגנים, אבל עם כל החומרים הרעילים במוצרים שמכילים כימיקלים, או אפילו אבק ומזהמים שקיימים באוויר, חשוב להקפיד על שגרה טובה של טיפוח העור.

 

שגרת ניקוי

קודם כל, חשוב להקפיד על ניקוי הפנים עם מים וסבון עדין ועם חומרים טבעיים שמסירים בקפידה את האיפור והופכים את העור לרך ונקי.

מומלץ להשתמש בצמר גפן עדין להסרת שאריות האיפור והלכלוך, ולהימנע משפשוף או שטיפת הפנים במים חמים.

מסכות הזנה

פעם בשבוע, מומלץ למרוח מסכת פנים עם מרקם קרמי נחמד, או עם רכיבים של שמן עץ התה. מדי פעם אפשר לקרצף את הפנים עם פילינג טבעי להסרת זיהומים ותאי עור מתים, כך שהעור ירגיש רך לאחר הניקוי. את תאהבי את ההרגשה!

אם יש לך מספיק זמן, תוכלי להפוך את חדר האמבטיה שלך למרכז קוסמטיקה של טיפוח העור. את יכולה לשבת באמבטיית בועות, עם המסכה לפנים, הפילינג וחומרים שמעסים את העור. לקראת החגים, כשישאלו אותך איזו מתנה את רוצה לקבל, בקשי לקבל ערכת טיפוח שיש בה הכול, ושתוכלי להשתמש בה לטיפוח הפנים והגוף, להרגעת הגוף והנפש.

 

טיפוח עור בעייתי

אחרי ניקוי הפנים, לעור בעייתי מומלץ להשתמש במוצרים הטובים ביותר שמתאימים לטיפול בבעיות אקנה או עור יבש או שמנוני מדי.

מוצרי טיפוח טבעיים שמכילים רכיבי שמן עץ התה, קמומיל ואלוורה, מרגיעים עור מגורה, ומסדירים את פגעי העור מבלי לגרום ליובש. מוצרים אלו מכילים גם ניאצין, מרכיב שמבהיר את העור, והיתרונות העיקריים של שמן עץ התה הם תכונות החיטוי שלו.

 

ועכשיו מגיע החלק החשוב ביותר: הלחות

המוצרים האיכותיים ביותר של טיפוח העור נמכרים בדרך כלל בחנויות שמוכרות מוצרי קוסמטיקה טבעיים, שמתאימים למכורים לאסתטיקה. חנויות אלו מוכרות מוצרים טבעיים ביותר, ונשים שמקפידות על שגרת טיפוח קבועה מעידים שאלו המוצרים הטובים ביותר להקפדה על שגרת טיפוח יומית.

שגרת הטיפוח יכולה להתחלק לארבעה עד שישה שלבים: ניקוי העור עם מסכה או פילינג, שימוש בסרום, וקרם עשיר בלחות. קני את המוצרים שמתאימים לך, עם הרכיבים הטבעיים שיש להם דירוגים גבוהים, והתחילי את שגרת הטיפוח שלך, ממקום בטוח, יסודי ומהנה.

 

נגישות
גלילה לראש העמוד