מה זה קולגן והאם זה עוזר לעור הפנים?

אומנם טרם נמצא מעיין הנעורים, אך כן נמצא הקולגן, אותו חומר שרבים מכירים כמרכיב ראשי במגוון מוצרי קוסמטיקה. אותו קולגן מוכר מככב כיום בזכות עצמו, הפך לתוסף תזונה שמיישם את השינוי הרצוי – מחולל בעור הפנים ניסים. אז מהו אותו חומר? ובכן הגוף שלנו מכיל אותו באופן טבעי – מייצר ומפרק קולגן סביב השעון, אך ככול שאנו מתבגרים הגוף מפרק יותר מהר קולגן ממה שהוא מייצר, כך שאט אט המשאבים הטבעיים של הגוף נעלמים, וכיוון שהקולגן הוא החומר שאחראי על רקמות החיבור והוא החומר שאחראי על מראהו הקורן של העור, השיער הבוהק והציפורניים החזקות, ניתן להבין כמה תקוות הוא גורף ופה נעצור להבין האם מדובר בנטו תקוות, או שמא יש מאחוריהן בסיס עובדתי משמעותי.

ספיגה מרבית

חשוב להבין שמריחה של קולגן אינה מסייעת לו להיטמע בגוף ואף מגוון משקאות קולגן וחטיפי בריאות שמכילים קולגן אינם בהכרח מסייעים להשיג את המטרה,  ועל כן ראוי לוודא שהחומר טהור ואינו מהול, כאשר קולגן איכותי יכול להכיל כ90% חלבון ואף חשוב לוודא שהחומר עבר הידרוליזה, וזאת בכדי להבטיח שהספיגה תהיה מרבית, ופה נעצור להכיר את התוסף קולגן פלוס שבין היתר מכיל תוספת של ויטמין סי. מדוע חשובה התוספת? תפקידה לשפר את הספיגה בגוף. עוד נציין שמוצר הדגל "קולגן פלוס" הנו תוצר של שנות מחקר ואכן אלפי לקוחות שנטלו את האבקה יודעים לומר שהתוספת שיפרה את מראה השיער והעור באופן משמעותי, ואף הקלה על כאבי פרקים, הגמישה תנועות ועצרה תהליכי אוסטיאופורוזיס.

קרם פנים

התערבות מרעננת

נשים וגברים שמגיעים לגילאי 50 פלוס מגלים שעור הפנים שלהם מתחיל לאבד אחיזה בכוח המשיכה – נהיה נפול ומקומט. האם מדובר בגזר דין? ובכן בעידן של היום הכול ניתן לשינוי ועל כן אפשר להזריק מגוון חומרים ממלאים, אך גם אפשר לשתות את הקפה היומי ולהוסיף לו אבקת קולגן. מכאן שמדובר בתהליך טבעי ושאינו פולשני, ואכן הרבה אנשים מעידים שמאז שהם נטלו קולגן עור הפנים שלהם שב להיראות יותר צעיר ובאופן כללי תהליך ההזדקנות נבלם. אז האם קולגן עוזר לעור הפנים? ובכן כל עוד רוכשים סוג איכותי התחושה בהחלט חיובית, ופה ראוי לדעת שבין היתר החומר גם מסייע להוריד במשקל, וזאת כי הוא תומך במערכת העיכול.

בין מצוי לרצוי

אם נסכם, נציין שתפקידו של הקולגן לעבות ולחזק את שכבת העור התומכת, משמע החומר מייצב את העור, ועל כן כאשר יש חוסר עור הפנים נראה נפול ומקומט. מכאן מי שרוצה להזדקן אך להיראות צעיר, ישמח לדעת שהקדמה מציעה שכלולים שפעם רק התאפשר לחלום עליהם. פה נחזור ונחדד שקיימים מגוון סוגים של אבקות, ועל כן מומלץ לבחון איזו יותר טובה – איזו אבקה אכן עושה את העבודה.

בואו לקרוא עוד בנושא איך לשדרג את שגרת הטיפוח היומית

נגישות
גלילה לראש העמוד