הרמת חזה – שלב אחר שלב

ניתוח הרמת חזה מדבר על ניתוח פלסטי אשר מטרתו להשיב את החזה למצב הקודם – טרום לידות, הרזייה וכל השאר. מחפשות חזה זקוף קומה? רוצים להשיג את המראה המוצק והמושלם? בדיוק לשם כך, ניתוח הרמת חזה יודע לתת את המענה. יש הליכי ניתוח בהם מבצעים הגדלת חזה עם שתל וכן הרמת חזה, מאידך, הרמת חזה הינו הליך המתבצע ללא שתל, למרות שניתן לשלב בין התהליכים. מסתמן כי חשיבות הניתוח הזה הולכת וגדלה, היות והיא זו המשיבה את האלסטיות ובעיקר את הביטחון שחסר לאותה האישה שבוחרת בהליך זה. לא מבינים במה מדובר? אם אתן שוקלות ניתוח הרמת חזה, חשוב כי תקראו את המאמר הזה.

חשיבות ניתוח הרמת חזה  

הליך של הרמת חזה מתבצע כאשר השדיים צונחים וכך גם מאבד העור מהאלסטיות שלו. גם דיאטה חריפה או אפילו שינויים חדים במשקל – הם אלו שיגרמו לחזה לצנוח ואז ברוב המקרים, רק ניתוח הרמת חזה יציל את המצב. במצב של שידיים גדולים וכבדים וכן הנקות או הריונות, הליך של הרמת חזה יהיה מחייב ולעיתים ישולב כחלק מהקטנת חזה. לפני ניתוח הרמת חזה חשוב לקחת החלטה ולשאול את עצמכן – האם אתן לא מתכוונות ללדת ילדים נוספים? האם הגעתן למשקל הסופי? אם כן, בכדי שלא לפגום בתוצאות, חשוב ביותר להיות נעולים ובטוחים כי בין היתר, גם עניין ההנקה הסתיים לו. ניתוח הרמת חזה ידרוש שעה עד שעה וחצי אך לעיתים יימשך שלוש שעות – תלוי במורכבות בפועל. כאמור, אם הצניחה הינה קשה, יידרשו יותר משעה וחצי- אבל שוב, כל מנותחת, מצבה וכך גם הליך הניתוח.

איך מתבצע ניתוח הרמת חזה?

נשים שהחזה שלהן "ממש נפול" יידרשו לבצע ניתוח עם הרדמה מלאה ובהתאם גם תפרים שונים והורדת עור עודף. מאידך, אם מדובר בהרמה קטנה, יהיה ניתן לבצעה בהרדמה מקומית ולהסתפק עם חתך עדין סביב העטרה. כפי שהבנתם, במצבים בהם הניתוח יהיה מורכב יותר, יבוצע חתך לא רק על הפטמה עצמה, אלא גם מהעטרה כלפי מטה עד לקפל התת שדי. הליך זה חשוב, היות ורק כך יוכל מנתח להדק את העור בצורה הראויה ביותר להשגת מראה שד מושלם.

איך מתבצע ניתוח הרמת חזה

כמה זמן התאוששות מניתוח הרמת חזה?

הרמת חזה דורש התאוששות של עד שבוע ימים ובמשך חודש ההוראות הן להימנע ממאמצים גופניים מיותרים לרבות פעילות גופנית קשה. במידה ויש קושי או אפילו דימום שאינו אמור להיות, חשוב ביותר לפנות אל המנתח להיוועצות מיידית כאשר המטרה היא להשיג את ההחלמה הטובה והמהירה ביותר. שוקלות ניתוח הרמת חזה? גשו עוד היום ובצעו בדיקה ראשונית לתיאום ציפיות- אחרי הכול, מה שמפריד בין התחושה הנהדרת שלכם להשבת הביטחון הוא ניתוח אחד לשינוי נראות השד.

נגישות
גלילה לראש העמוד