השתלת שיער לגברים

זה כבר לא חדש, השתלת שיער לגברים הייתה מאז ומעולם, למעשה, כבר שלושה עשורים ניתן לחלץ שערה ממקום מרובה שיער למקום שאין בו שיער והנה – זה קורה בצורה המושלמת ביותר. רוצים לקום עם שיער חדש? רוצים לראות כיצד זקיק השיער צומח והופך לשערה ארוכה ובריאה? אם פעם היה נהוג לחשוב שזה לא טבעי או צפוף מדי, שהרי הטכנולוגיה החדישה אמרה את דברה. אתם לא חייבים לעבור את זה לבד, זהו, העידן החדש מביא השתלות שיער ללא צלקות גדולות ובעיקר ללא חורים או פלאגים בקרקפת. לא מבינים במה מדובר? הנה כמה דברים שיעשו לכם סדר ובעיקר ישיבו את הביטחון שלכם למקומו.

הקשר בין ביטחון עצמי לבין השתלות שיער

השתלת שיער לגברים זה באמת הדבר, מעבר לנראות המושלמת, לקום עם ערמה של שיער בבוקר, זו בהחלט התחלה חדשה. בדיוק כמו הקדמה והטיפולים האסתטיים האחרים, לשיער יש את החשיבות העליונה ביותר. שיער, הוא לא רק מקנה את הנראות המושלמת, אלא גם יודע להשיב את הביטחון האבוד. אם תשאלו את מיטב המומחים, הם יספרו לכם שכבר בשנות ה2000 הפך טיפול זה לטיפול הנדרש ביותר בעולם. שיטת FUE שיטה שהחליפה את השיטה הקודמת, זו שמשאירה צלקות לא נעימות ומביאה נראות טבעית ובעיקר אחת כזו שיודעת להשיב את הביטחון האבוד למקומו. ביחס לשיטות הישנות ובפרט שיטת הסטריפ, ניתן ואפילו מומלץ לברור את השיער המוצא ואת מקורו והכול בכדי לאפשר השתלת שיער מוצלחת ב100 אחוז. רוצים השתלה עם צפיפות גבוהה של עד 70 זקיקים לס"מ מרובע? הגעתם למקום הנכון. כאן תוכלו להשיג את ההשתלה הטובה ביותר וללא קרחות מיותרות.

איך בוחרים קליניקה להשתלת שיער?

כמו בכל דבר, כאשר עומדים לפני השתלת שיער לגברים סקר השווקים הוא מעל לכל. כאן, יידרש מכם לבדוק ולברור אודות חברות עם שם ומוניטין. הבטיחו לכם משהו? חשוב ביותר לוודא ולבדוק המלצות מול אנשים שהתנסו בטיפול ואתם מכירים אותם היטב. כפי שהבנתם, רוב הקליניקות אמנם מעניקות השתלות עם שיער טבעי ונראות צפופה ועדיין, חשוב ביותר לברור ולהשיג מרפאה עם רופאים וטכנאים מנוסים שיודעים לתת את היחס הנכון ובו זמנית מספקים לכם התחייבות לתוצאה הטובה.  דברים נוספים שלא פחות חשובים הינם שמירה על האזור ממנו נלקחו השערות להשתלה וכן התאמה מלאה לצד אזור תורם שיכול בסופו של דבר למגר את ההתקרחות על הצד הטוב ביותר.

נמאס לכם מההתקרחות בצדו האחד של הראש? אתם לא משיגים משרות מסוימות או מרגישים שאתם לא מספיק ייצוגיים? אם זה משליך לכם על מערכות היחסים והבטחון העצמי, זה בהחלט מוכר לנו וכאן, אנחנו מציעים לכם ללכת על כל הקופה. בואו לשים סוף להתקרחות באמצעות התוצאות הטבעיות לטווח הארוך ביותר.

נגישות
גלילה לראש העמוד