אבקת קולגן: מדוע היא כל כך מבוקשת?

בתחילת שנות ה-20 גופנו מפסיק לייצר קולגן, וכתוצאה מכך מתחיל תהליך ההזדקנות. בכדי למנוע זאת ולעכב את הזדמנות העור, ניתן להתחיל ולצרוך אבקת קולגן. האם היא באמת עוזרת? יצאנו לבדוק וחזרנו עם תשובות.

אבקת קולגן: תוסף תזונה טבעי לצורך האטת תהליך ההזדקנות

ככל שאנו מתבגרים ובעיקר לקראת תחילת שנות ה 20, גופנו מתחיל לאבד את כמות הקולגן כתוצאה מייצור מופחת. למעשה, הקולגן הוא החלבון השכיח ביותר בגוף האדם והוא מהווה כמעט 35% מכלל החלבונים בגוף. הוא מצוי בדרמיס (השכבה האמצעית של העור) ולכן הוא זה שמעניק לעור את היציבות והמראה החלק, בשל היותו "דבק" אשר מחזיק את העצמות, גידים, שרירים, שיער וכלי הדם. במהלך שנות ההתבגרות העור מתחיל להתקמט, וכתוצאה מכך נוצרים קמטים. במידה ויש מרכיב גנטי במשפחה, תהליך ההזדקנות הופך להיות מואץ. כאן בדיוק נכנס לתמונה עולם הרפואה האלטרנטיבי אשר מציע לרשותנו שורה ארוכה של תוספי תזונה איכותיים אשר נועדו להתגבר על המחסור בקולגן. אחד מתוספי התזונה הטובים ביותר היא ללא ספק אבקת קולגן, וזאת בשל העובדה כי מדובר באבקה אשר מאפשרת להגביר את גמישות העור, באופן יעיל וללא תופעות לוואי. בהשוואה הבאה תוכלו להתרשם מאבקות הקולגן הטובות ביותר לשנת 2020, וזאת בכדי שגם אתם תוכלו לייצר לעצמכם דרך טבעית לצורך האטת ההזדקנות הטבעית של העור, לאורך זמן ובכל גיל.

האם אבקת קולגן - באמת עוזרת לעור

האם אבקת קולגן באמת עובדת?

אז מה זה בכלל קולגן ולמה הוא טוב לנו גם באבקה? שורה ארוכה של מחקרים מצאו כי לאבקת קולגן ריכוז חומציות גבוה, ולכן הוא מגן על העור מפני רדיקלים חופשיים אשר עשויים לגרום לפגיעה בתאי העור. כתוצאה מצריכה של אבקת קולגן ראו החוקרים כי האבקה מסייעת לגמישות, והיא אפילו יכולה לעזור בהפחתה של כאבים. אין מדובר בתרופת קסם, אלא בתוסף תזונה טבעי אשר נעשה בו שימוש בכל רחבי העולם – וברמת שביעות גבוהה מאוד. עדות לכך ניתן למצוא באין ספור המלצות ברשת מצד נשים וגברים אשר ניסו את אבקת הקולגן ודיווחו על רמת שביעות רצון יוצאת מהכלל, הן מהתוצאות והן מהתחושה הכללית של העור.

איך אבקת הקולגן מסייעת לחידוש העור?

חשוב לזכור כי אבקת הקולגן אינה מספיקה, וחשוב לשמור על אורח חיים בריא ולהימנע מחשיפה לשמש. בנוסף לכך, חשוב לרכוש את האבקה דרך חברה מקצועית אשר תדע לספק את האבקה הטובה ביותר בעבורכם, בהתאם לצרכים הנדרשים. זכרו כי בסופו של דבר שמירה על איכות חיים אשר כוללת שתיית מים מרובה, אכילה של ירקות ופירות וכן ספורט בשילוב של תוספי תזונה כמו אבקת קולגן וכן מינרלים יתרמו באופן משמעותי לתהליך של האצת ייצור הקולגן וכן ישמרו על עורכם חלק ובריא לאורך זמן.

נגישות
גלילה לראש העמוד