השדרוגים הקטנים שיסובבו לכולם את הראש

מי מאיתנו לא זקוק לשינוי לפעמים? בהרבה מאוד מקרים השינויים האלה הם דווקא שינויים מזעריים יותר ממה שאנו נוטים לחשוב. בין אם אנחנו רוצים להרגיש טוב יותר מבחינה בריאותית או להיראות טוב יותר, לא בהכרח יש צורך בשינוי דרסטי. אז מהם השדרוגים הקטנים שיסובבו לכולם (ולכם!) את הראש? אספנו עבורכם כמה וכמה הצעות.

טיפוח ויופי

להרגיש טוב יותר

בדרך כלל כשאנשים מעוניינים ליישם שינויים בריאותיים שיגרמו להם להרגיש טוב יותר, הם פונים לעולם התזונה והכושר. במקום ליישם שינויים קטנים ולטפטף אותם באופן הדרגתי לשגרת החיים, הם מבצעים שינויים גדולים ומשמעותיים שלא מחזיקים למשך זמן רב. מה כן כדאי לעשות?

ראשית, לשתות יותר מים. נכון, זו המלצה שחוזרת על עצמה לא מעט פעמים, אבל היא בהחלט מסייעת לשינוי חיובי. מעבר לכך שהיא מרווה את הגוף בנוזלים, שתיית מים מסייעת לעור להיראות טוב יותר. מיתרה מזאת, ישנה המלצה נוספת המיושמת בקרב רבים – שתיית מים עם מעט לימון סחוט בכל בוקר. המשקה מסייע לקיבה להתעורר ולבצע פעולות מעיים באופן יעיל, כך שמי שעשה דיאטה לפחות פעם אחת בחייו וודאי נתקל בהמלצה הזו.

הפחיתו משקאות מוגזים. נכון, לשתות קולה, סודה או כל משקה מוגז אחר זו אחת ההנאות בחיים, אבל שתיית משקאות מוגזים עלולה לגרום לנפיחות בבטן שבעיקר תעיק עליכם. אם אתם רוצים להרגיש טוב יותר, מוטב שתפחיתו בכמויות של המשקאות הללו ואם ניתן – הפסיקו לצרוך אותם.

יתר על כן, אכלו ארוחות בשעות קבועות ומסודרות. פעולה זו תסייע למערכת העיכול שלכם לפעול באופן המיטבי, מה שעלול למנוע עצירות או נפיחות בחלל הבטן. כמו כן, רצוי להימנע ממאכלים עתירי קלוריות 3 שעות לפני השינה.

המלצה נוספת וחשובה לא פחות – הורידו אפליקציה שסופרת את הצעדים היומיים שלכם, הקציבו לעצמכם יעד ונסו לעמוד בו מידי יום. רצוי להתחיל ביעדים קטנים כמו 4,000 צעדים ליום ומשם להתקדם.

להיראות טוב יותר

מתי בפעם האחרונה הרגשתם שאתם זקוקים למהפך מבחינה חיצונית? אותם הבגדים, אותה התסרוקת ואותו הלוק הולכים איתכם כבר כמה וכמה שנים טובות. על מנת לערוך שינוי בנראות החיצונית, ניתן לבצע כמה שינויים קלים.

תחילה, צאו מהקופסא ובחרו נעליים בסגנון ייחודי, כמו נעלי לואפרס. לעיתים זוג נעליים מרהיב אחד, יכול לעשות הבדל משמעותי במיוחד, כך שאם אתם מעוניינים לשנות את המראה החיצוני שלכם, כדאי לרכוש נעליים חדשות. שדרוג נוסף וייחודי הוא במראה השיער שלכם. היעזרו בשמנים טבעיים בכדי לרקוח מסיכה לשיער שתקנה לשיערכם מראה רך ותסייע לו להיות נעים למגע. באמצעות שמן קוקוס, שמן אבוקדו או אפילו שמן זית, תוכלו ליצור מסיכת שיער ייחודית וטבעית במיוחד. השאירו את המסיכה ל-15 דק (לפחות פעמיים בשבוע) ותוכלו להתחיל לראות את השינוי. דבר נוסף – נסו לשנות את התסרוקת. לא חייבים להסתפר, אבל בהחלט ניתן לשנות את צבע השיער או לסדר אותו באופן שונה מידי בוקר.

 

שינויים בריאותיים או שינויים שקשורים בנראות החיצונית לא חייבים להיות גדולים. באמצעות שינויים קטנים תוכלו להרגיש טוב יותר ולהיראות טוב יותר, מבלי לשנות את שגרת חייכם באופן משמעותי. אמצו לעצמכם כמה שינויים מבין אלה שצוינו מעלה ותוכלו להתחיל להרגיש טוב יותר ולהיראות טוב יותר כבר ממחר.

נגישות
גלילה לראש העמוד