קוסמטיקאית? קניית לייקים באינסטגרם יכולה להקפיץ לך את העסק

לייקים באינסטגרם לקוסמטיקאית

תחום הקוסמטיקה יכול לספק פרנסה יפה לעוסקים בו אבל הוא גם מאד תחרותי ומצריך עבודה בלתי פוסקת על השיווק. זהו תחום שנשען הרבה על המלצות אבל אל תטעו לחשוב שהמלצות לבדן יעשו את העבודה. כיום, אנשים משתמשים בפלטפורמות של הרשתות החברתיות בשביל להמליץ האחד לשני על עסקים שונים. הם עושים זאת דרך תיוגם, שיתופים או אפילו לייקים. קוסמטיקאיות בדרך כלל מכירות את הכוח הרב של האינסטגרם. זוהי רשת שמאפשרת להן להראות את המקצועיות שלהן ואת התוצאות הטובות. במאמר הזה נרצה להציג לכם כלי עוצמתי שיעזור לכם למנף את חשבון האינסטגרם ולהביא עוד חשיפה ועוד מכירות.

כיצד צוברים הרבה לייקים?

מי שמסתכל על חשבונות עסקיים של מתחרים ולא מבין מדוע הם מקבלים הרבה לייקים על פוסטים שלא נראים מאד מעניינים, כנראה שעדיין אינו מכיר את האפשרות של קניית לייקים באינסטגרם. כיום ישנן חברות אשר מתמחות באספקה של לייקים, עוקבים או אפילו צפיות ברשתות החברתיות השונות. לייקים בעמוד של קוסמטיקאית באינסטגרם הם חשובים מאד מכמה טעמים:

תדמית

המראה של פוסטים ללא לייקים פוגע בתדמית של כל הדף והעסק. כאשר יש כמות מינימלית של לייקים, זה נראה יותר 'נורמלי'. זהו משהו שהעוקבים שלכם הורגלו אליו ולכן צריך לדאוג לכמות לייקים מסוימת לכל פוסט.

לייקים מביאים חשיפה

האלגורית ששולט על החשיפה של התכנים שלכם באינסטגרם מושפע ממדדים שונים כולל כמות הלייקים. מחסור בלייקים מרמז על בעיה בתוכן. כמובן שזוהי לא בעיה בתוכן אלא רק הדרך בה האלגוריתם קורא את הדברים. רכישת לייקים בצורה מקצועית ונכונה תביא ליותר חשיפה.

הנכונות לעשות לייק

עוקבים רבים פשוט לא יעשו לייק בעצמם על תוכן שאין לו הרבה לייקים. זוהי פעולה עדרית ולכן אם כבר יש לכם לייקים קנויים אתם תראו שאליהם יצטרפו הרבה לייקים אחרים שיביאו חשיפה לתכנים.

המשמעות של מספר הלייקים ומה עוד יכול לעזור

כפי שציינו, האינסטגרם יכול להיות דרך טובה לחשוף את שירותי הקוסמטיקה או הקליניקה של העסק שלכם לקהלים חדשים וגם לאפשר ללקוחות מרוצים להמליץ עליכם לאחרים. ההמלצה יכולה להיות על ידי שיתוף של פוסט או תיוג של חברים או אפילו בתגובה לפוסט עצמו. כמות הלייקים מקבלת כאן משמעות, שוב, כאלמנט אשר תומך במהימנות של הפוסט ושל מה שהוא משדר. פוסטים עם לייקים רבים ישדרו לעוקבים שלכם שאתם מהווים סמכות בתחום הקוסמטיקה. כל לייק כזה הוא למעשה המלצה או אם תרצו – הצבעת אמון – בעסק, בעובדים שלו ובשירות שהוא נותן.

כמובן, רכישת לייקים לבדה אינה מספיקה. היא רק כלי עזר לחשבון שמעלה תכנים מקוריים, יצירתיים וכאלו אשר מהווים ערך אמיתי לעוקבים. נסו להעלות תכנים באופן עקבי ובזמנים קבועים. תמיד תוכלו להוסיף תכנים 'אקסטרה', אבל על אלו הקבועים שימרו בקנאות. בנוסף, התעקשו לשפר את רמת התכנים מפעם לפעם. נסו לשפר את היכולת הטכנית שלכם מבחינת צילום, תאורה, תפאורה או אפילו ציוד הקלטה אם אתם מפרסמים סרטונים. ההשקעה הזו תשתלם לכם בסופו של דבר ממש כמו כל השקעה אחרת בשיווק ופרסום ואולי אפילו הרבה יותר.

 

לבסוף, זכרו שהרשתות החברתיות הן מקום אשר בראש ובראשונה מחבר בין אנשים. שמרו על קשר טוב ככל הניתן עם העוקבים והעוקבות שלכם. יש לרשותכם כמה דרכים לעשות זאת בראשן תגובה להודעות שהם משאירים בפוסטים. במידה ואין לכם את הזמן לכך – תוכלו להשאיר לייק לתגובות על הפוסטים שלכם. בשביל העוקבים שלכם זה יכול להיות מאד משמעותי.

נגישות
גלילה לראש העמוד